23 листопада відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка та ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 24 листопада - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.
Переможцями стали :
Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка
5 клас
• Юхновець Олена, учениця Сватівської ЗОШ №6 (вчитель Каламайка О.В.) – І місце
• Окорокова Катерина, учениця Сватівської ЗОШ №8 ( вчитель Пивоварова В.П.) - ІІ місце
• Грабко Руслан, учень Райгородської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Мороз Н.Ю.) – ІІІ місце
6 клас
• Шевченко Анна, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Смалько Т.І.) – І місце
• Винокуров Максим, учень Сватівської ЗОШ №1 (вчитель Пономарьова Т.В.) – ІІ місце
• Пузіков Нікіта , учень Сватівської ЗОШ № 6 (вчитель Кукла Л.І.) – ІІІ місце
7 клас
• Алдакімова Анастасія, учениця Гончарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Мокрушина П.В.) – І місце
• Девдюк Єлизавета , учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Чиркіна Ю.І.) – ІІ місце
• Деркач Яна, учениця Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Лонська Д.І.) – ІІІ місце.
8 клас
• Бездєнєжна Даря, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (Вчитель Кукла Л.І.) - І місце
• Репа Тетяна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Черномаз Н.П.) - ІІ місце
• Крайнюк Дмитро, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Колеснікова А.В.) - ІІІ місце
9 клас
• Кучко Юлія, учениця НВК «Свистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Малишко З.В.) – І місце
• Курило Ярослав, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Колеснікова А.В.) - ІІ місце
• Ковальова Надія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Горобець О.П.) – ІІІ місце
10 клас
• Матушко Богдана, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Стешенко Н.М.) – І місце
• Глущенко Каріна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 (вчитель Кукла Л.І.) - ІІ місце
• Коробова Діана, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Перекупка О.В.) – ІІІ місце
• Санкова Даря, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Пєскова І.В.) - ІІІ місце
11 клас
• Мельниченко Анна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Горобець О.П.) – І місце
• Кучеренко Маргарита, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Пономарьова Т.В.) - ІІ місце
• Семененко Ірина, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст.( вчитель Смалько Т.І.) – ІІІ місце .
Біологія
8 клас
• Кисельов Віталій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Скиртач І.О.) – І місце
• Углова Віра, учениця Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Туїнова С.Г.) – ІІ місце
• Зарченко Андрій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (вчитель Біловол І.Є.) – ІІ місце
• Костенко Карина, учениця Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бондар Ю.В.) – ІІІ місце
9 клас
• Карапетян Рузанна, учениця Гончарівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вчитель Ларікова Л.Я.) – І місце
• Кадігроб Карина, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Сидоренко І.В.) - ІІ місце
• Анікеєва Даря, учениця Оборотнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Миронова Н.С.) - ІІІ місце
10 клас
• Кашура Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Скиртач І.О.) - І місце
• Лобас Даря, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Сидоренко І.В.) - ІІ місце
• Юрченко Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вчитель Куц О.А.) - ІІІ місце
11 клас
• Харківська Євгенія, учениця НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Кірічок Н.П.) - І місце
• Тарасенко Катерина, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Пінчак М.П.) - ІІ місце
• Хоружа Катерина, учениця НВК «Свистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Могильна Т.В.) - ІІІ місце
Історія
8 клас
• Кисельов Віталій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ( вчитель Щербак Ю.В.) – І місце
• Шумаков Денис, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 ( вчитель Гогіна Т.К.) - ІІ місце
• Грабко Олена, учениця Райгородської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Грабко Н.І.) - ІІІ місце
9 клас
• Курило Станіслав, учень НВК «Сватівська ЗОШ І-ст. – гімназія» (вчитель Шебаан Л.А.) - І місце
• Савіна Надія, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Вдовін О.А.) - ІІ місце
• Гусейнова Олена, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Щербак Ю.П.) – ІІІ місце
10 клас
• Кашура Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (вчитель Ачкасова Н.В.) - І місце
• Іпатова Юлія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Сердюк О.М.) - ІІ місце
• Овсепян Карина, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Ігнатова А.І.) – ІІІ місце
11 клас
• Свергун Олена, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Канівець І.О. ) – І місце
• Чистякова Інна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Вчитель Ржевська Г.М.) - ІІ місце
• Семиряшко Вікторія, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Шебаан Л.А.) – ІІІ місце.
Вітаємо переможців ! Бажаємо гідно представити район на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!