Прапор України

 
Вернуться в Новини відділу освіти Сватове

Вернуться к разделу "Новости Сватово"

Переможці олімпіад

категория: Новини відділу освіти, добавил: Відділ Освіти
16/11/2020г. - 11:19:40

Переможці олімпіад. Новини відділу освіти Сватове
Нещодавно на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури . 
        Переможцями стали: 
        ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури 
        7 клас 
        І місце – Козинська Дарія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Пескова І. В.) 
        ІІ місце – Сомова Анна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель – Статко О. І.) 
        ІІІ місце – Почтарьова Марина (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вчитель – Акіньшина О. С.) 
        8 клас 
        І місце – Шевченко Анастасія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Горобець О.П.) 
        ІІ місце – Статко Ганна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Балюк Л.В.) 
        ІІІ місце – Єрьоменко Алеся (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вчитель – Каламайко О.В.) 
        9 клас 
        І місце – Вербецька Вікторія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Білоцерківська Н.О.) 
        ІІ місце – Ачкасова Єлизавета (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Дьомінова Н.В.) 
        10 клас 
       І місце – Черкасова Даріна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Горобець О.П.) 
        ІІ місце – Бобошко Владислав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Балюк Л.В.) 
        ІІІ місце – Наугольна Дар я (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня - гімназія» вчитель – Стешенко Н.М.) 
        11 клас 
        І місце – Риженкова Дар я (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня - гімназія» вчитель – Деркач О.А.) 
        ІІ місце – Івченко Ярослав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Черномаз Н.П.) 
        ІІІ місце – Мастюкова Анастасія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель – Білоцерківська Н.О.) 
        Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії стали: 
        8 клас 
        І місце – Котляров Павло (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель – Стаднікова Т.І.) 
        ІІ місце – Чаплинський Владислав (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня – гімназія», вчитель – Стадніков О. П.) 
        9 клас 
        І місце – Моісєєва Мілена (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Лебединець С.М.) 
        10 клас 
        І місце – Лабунський Максим (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Лебединець С. М.) 
        ІІ місце – Черкасова Даріна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Лях Н.А.) 
        ІІІ місце – Ракитянська Анастасія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель – Стаднікова Т. І.) 
        11 клас 
        І місце – Смалько Ярослав (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня – гімназія», вчитель – Стадніков О.П.) 
        ІІ місце – Лукяненко Анна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Лях Н.А.) 
        Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської мови стали: 
        8 клас 
        І місце – Бородачова Елеонора (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Муравська О.А.) 
        ІІ місце – Житник Кирило (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Северина О. А.) 
        ІІІ місце – Загоруй Софія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вчитель – Дудка М. Г.) 
        9 клас 
        І місце – Ачкасова Єлизавета (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Северина О. А.) 
        ІІ місце – Малик Єлизавета (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня – гімназія», вчитель – Малафєєва С.А.) 
        ІІІ місце – Яцина Юлія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель – Кумева Е. О. ) 
        10 клас 
        І місце – Коваленко Владислав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Пономарьова Н.Д.) 
        ІІ місце – Діброва Марія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Галінська Г.С. ) 
        ІІІ місце – Мумрій Софія (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня – гімназія», вчитель – Розумний Д. А.) 
        11 клас 
        І місце – Івченко Ярослав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8, вчитель – Пономарьова Н.Д.) 
        ІІ місце – Риженкова Дар я (КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ступеня – гімназія», вчитель – Малафєєва С. А.) 
        ІІІ місце – Морока Ростислав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, вчитель – Трофименко Т. Л.) 
        Вітаємо переможців! Бажаємо гідно представити Сватівський район на обласному етапі олімпіад!



Порекомендовать эту статью своим друзьям:
Рейтинг новости: 5.00   Проголосовало: 1   Просмотров: 594   Оцените новость: 1 2 3 4 5

Переможці олімпіад фото:



Подняться вверх | Вернуться в Новини відділу освіти

 
  30/11/2020г. - 13:43:51

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.

категория: Новини відділу освіти

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.. Новини відділу освіти Сватове На цьому тижні на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені ...

  23/11/2020г. - 15:42:53

Вітаємо переможців олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Вітаємо переможців олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавно на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з істрії, фізики та трудового навчання ...

  23/11/2020г. - 13:56:35

Корисне для вчителів фізичної культури

категория: Новини відділу освіти

Для використання у роботі рекомендуємо звернути увагу на сторінку Громадської організації «Спортивна спілка школярів та студентів Луганщини» у соціальній мережі ...

  16/11/2020г. - 11:19:40

Переможці олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Переможці олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавно на базі Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури .    ...

  04/11/2020г. - 08:57:35

Пробне – ЗНО: графік проведення

категория: Новини відділу освіти

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, з структурою та змістом тестових зошитів. Реєстрація для ...


↑ наверх