Прапор України

 
Вернуться в Новини відділу освіти Сватове

Вернуться к разделу "Новости Сватово"

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з математики та географії

категория: Новини відділу освіти, добавил: Відділ Освіти
25/12/2013г. - 09:04:20


       30 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, 1 грудня – ІІ етап олімпіади з географії.
       Переможцями стали :
       Математика
       6 клас
       • Туїнова Тетяна, учениця Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст.( вчитель Волохатий В.В.) – І місце
       • Потопа Владислав, учень Сватівської ЗОШ №8 (вчитель Шаля Т.І.) – І місце
       • Ачкасов Павло, учень Сватівської ЗОШ № 2 (вчитель Колесник Н.І.) – ІІ місце
       • Кметик Юлія, учениця Оборотнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Павленко Н.І.) - ІІІ місце
       7 клас
       • Дзюба Ростислав, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Чичиль Г.В.) – І місце
       • Цапко Богдан, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Чичиль Г.В.) - І місце
       • Деркач Яна, учениця Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Волохатий В.В.) – ІІ місце
       • Ляшова Марія, учениця НВК «Преображенська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»( вчитель Завадська Н.В.) - ІІІ місце
       8 клас
       • Репа Тетяна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Шаля Т.І.) - І місце
       • Крайнюк Дмитро, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (Бондарєва Ю.О.) – ІІ місце
       • Христіс Вікторія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (вчитель Бондарєва Л.О.) – ІІІ місце
       • Бугайцова Любов, учениця Райгородської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Черткова Н.А.) – ІІІ місце
       9 клас
       • Ковальова Надія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Шаля Т.І.) – І місце
       • Нетай Станіслав, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Бондарєва Ю.О.) - ІІ місце
       • Корзунецька Юлія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Шаля Т.І.) – ІІ місце
       • Семененко Тетяна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Чичиль Г.В.) – ІІІ місце
       10 клас
       • Юрченко Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Сайко А.М.) - І місце
       • Петренко Катерина, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Євтушенко С.В. ) – ІІ місце
       • Свергун Галина, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бикова Л.В.) – ІІІ місце
       11 клас
       • Свергун Олена, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Данілова Г.О ) – І місце
       • Кондратьєва Тетяна, учениця Гончарівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вчитель Вегера С.В.) - І місце
       • Харківська Євгенія, учениця НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» - ІІ місце
       • Бондарєв Денис, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія»(вчитель Бондарєва Ю.О.) – ІІІ місце
       • Пилипчук Ганна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Сівер Т.Г.) – ІІІ місце
       Географія
       8 клас
       • Парафенко Олександр, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 (вчитель Ковчуг О.К.) - І місце
       • Карпов Дмитро, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Лях Н.А. ) – ІІІ місце
       • Бездєнєжна Даря, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Ковчуг О.К.) - ІІ місце
       • Парамоненко Євген, учень Містківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Волошина Н.С.) – ІІ місце
       9 клас
       • Кадігроб Карина, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Стадніков О.П. ) – І місце
       • Бугайов Станіслав, учень Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Савіна Л.М.) – ІІ місце
       • Коренєв Віталій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Славінська Л.І. ) – ІІІ місце
       10 клас
       • Юрченко Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Ковчуг О.К. ) – І місце
       • Діброва Софія, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Стадніков О.П. ) – ІІ місце
       • Широка Яна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Лях Н.А. ) – ІІІ місце
       11 клас
       • Ільченко Валерій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Ковчуг О.К.) – І місце
       • Чистякова Інна, учениця Сватівьскої ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ((вчитель Стаднікова Т.І.) - ІІ місце
       • Бондарєв Денис, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Стандніков О.П. ) – ІІІ місце
       Вітаємо переможців ! Бажаємо гідно представити район на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!


Порекомендовать эту статью своим друзьям:
Рейтинг новости: 5.00   Проголосовало: 1   Просмотров: 1463   Оцените новость: 1 2 3 4 5

Подняться вверх | Вернуться в Новини відділу освіти

 
  30/11/2020г. - 13:43:51

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.

категория: Новини відділу освіти

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.. Новини відділу освіти Сватове НацьомутижнінабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапМіжнародногоконкурсузукраїнськоїмовиімені ...

  23/11/2020г. - 15:42:53

Вітаємо переможців олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Вітаємо переможців олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавнонабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапВсеукраїнськихолімпіадзістрії,фізикитатрудовогонавчання ...

  23/11/2020г. - 13:56:35

Корисне для вчителів фізичної культури

категория: Новини відділу освіти

ДлявикористанняуроботірекомендуємозвернутиувагунасторінкуГромадськоїорганізації«СпортивнаспілкашколярівтастудентівЛуганщини»усоціальніймережі ...

  16/11/2020г. - 11:19:40

Переможці олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Переможці олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавнонабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапВсеукраїнськихолімпіадзукраїнськоїмовиталітератури.    ...

  04/11/2020г. - 08:57:35

Пробне – ЗНО: графік проведення

категория: Новини відділу освіти

Участьупробномутестуваннінадастьзмогуознайомитисяізпроцедуроюпроведеннязовнішньогонезалежногооцінювання,зструктуроютазмістомтестовихзошитів. Реєстраціядля ...


↑ наверх