Прапор України

 
Вернуться в Новини відділу освіти Сватове

Вернуться к разделу "Новости Сватово"

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з біології, історії та ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка.

категория: Новини відділу освіти, добавил: Відділ Освіти
28/11/2013г. - 14:48:44

        23 листопада відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка та ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 24 листопада - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.
        Переможцями стали :
        Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка
        5 клас
        • Юхновець Олена, учениця Сватівської ЗОШ №6 (вчитель Каламайка О.В.) – І місце
        • Окорокова Катерина, учениця Сватівської ЗОШ №8 ( вчитель Пивоварова В.П.) - ІІ місце
        • Грабко Руслан, учень Райгородської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Мороз Н.Ю.) – ІІІ місце
       
        6 клас
        • Шевченко Анна, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Смалько Т.І.) – І місце
        • Винокуров Максим, учень Сватівської ЗОШ №1 (вчитель Пономарьова Т.В.) – ІІ місце
        • Пузіков Нікіта , учень Сватівської ЗОШ № 6 (вчитель Кукла Л.І.) – ІІІ місце
        7 клас
        • Алдакімова Анастасія, учениця Гончарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Мокрушина П.В.) – І місце
        • Девдюк Єлизавета , учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Чиркіна Ю.І.) – ІІ місце
        • Деркач Яна, учениця Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Лонська Д.І.) – ІІІ місце.
        8 клас
        • Бездєнєжна Даря, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (Вчитель Кукла Л.І.) - І місце
        • Репа Тетяна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Черномаз Н.П.) - ІІ місце
        • Крайнюк Дмитро, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Колеснікова А.В.) - ІІІ місце
        9 клас
        • Кучко Юлія, учениця НВК «Свистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Малишко З.В.) – І місце
        • Курило Ярослав, учень НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Колеснікова А.В.) - ІІ місце
        • Ковальова Надія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Горобець О.П.) – ІІІ місце
        10 клас
        • Матушко Богдана, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Стешенко Н.М.) – І місце
        • Глущенко Каріна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 (вчитель Кукла Л.І.) - ІІ місце
        • Коробова Діана, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Перекупка О.В.) – ІІІ місце
        • Санкова Даря, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Пєскова І.В.) - ІІІ місце
        11 клас
        • Мельниченко Анна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№8 (вчитель Горобець О.П.) – І місце
        • Кучеренко Маргарита, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Пономарьова Т.В.) - ІІ місце
        • Семененко Ірина, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст.( вчитель Смалько Т.І.) – ІІІ місце .
        Біологія
        8 клас
        • Кисельов Віталій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель Скиртач І.О.) – І місце
        • Углова Віра, учениця Куземівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Туїнова С.Г.) – ІІ місце
        • Зарченко Андрій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (вчитель Біловол І.Є.) – ІІ місце
        • Костенко Карина, учениця Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бондар Ю.В.) – ІІІ місце
        9 клас
        • Карапетян Рузанна, учениця Гончарівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вчитель Ларікова Л.Я.) – І місце
        • Кадігроб Карина, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Сидоренко І.В.) - ІІ місце
        • Анікеєва Даря, учениця Оборотнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Миронова Н.С.) - ІІІ місце
        10 клас
        • Кашура Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Скиртач І.О.) - І місце
        • Лобас Даря, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Сидоренко І.В.) - ІІ місце
        • Юрченко Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вчитель Куц О.А.) - ІІІ місце
        11 клас
        • Харківська Євгенія, учениця НВК «Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Кірічок Н.П.) - І місце
        • Тарасенко Катерина, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Пінчак М.П.) - ІІ місце
        • Хоружа Катерина, учениця НВК «Свистунівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (вчитель Могильна Т.В.) - ІІІ місце
        Історія
        8 клас
        • Кисельов Віталій, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ( вчитель Щербак Ю.В.) – І місце
        • Шумаков Денис, учень Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 ( вчитель Гогіна Т.К.) - ІІ місце
        • Грабко Олена, учениця Райгородської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Грабко Н.І.) - ІІІ місце
        9 клас
        • Курило Станіслав, учень НВК «Сватівська ЗОШ І-ст. – гімназія» (вчитель Шебаан Л.А.) - І місце
        • Савіна Надія, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Вдовін О.А.) - ІІ місце
        • Гусейнова Олена, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Щербак Ю.П.) – ІІІ місце
        10 клас
        • Кашура Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (вчитель Ачкасова Н.В.) - І місце
        • Іпатова Юлія, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Сердюк О.М.) - ІІ місце
        • Овсепян Карина, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Ігнатова А.І.) – ІІІ місце
        11 клас
        • Свергун Олена, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (вчитель Канівець І.О. ) – І місце
        • Чистякова Інна, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (Вчитель Ржевська Г.М.) - ІІ місце
        • Семиряшко Вікторія, учениця НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія» (вчитель Шебаан Л.А.) – ІІІ місце.
        Вітаємо переможців ! Бажаємо гідно представити район на обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!



Порекомендовать эту статью своим друзьям:
Рейтинг новости: 5.00   Проголосовало: 1   Просмотров: 1618   Оцените новость: 1 2 3 4 5

Подняться вверх | Вернуться в Новини відділу освіти

 
  30/11/2020г. - 13:43:51

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.

категория: Новини відділу освіти

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.. Новини відділу освіти Сватове НацьомутижнінабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапМіжнародногоконкурсузукраїнськоїмовиімені ...

  23/11/2020г. - 15:42:53

Вітаємо переможців олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Вітаємо переможців олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавнонабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапВсеукраїнськихолімпіадзістрії,фізикитатрудовогонавчання ...

  23/11/2020г. - 13:56:35

Корисне для вчителів фізичної культури

категория: Новини відділу освіти

ДлявикористанняуроботірекомендуємозвернутиувагунасторінкуГромадськоїорганізації«СпортивнаспілкашколярівтастудентівЛуганщини»усоціальніймережі ...

  16/11/2020г. - 11:19:40

Переможці олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Переможці олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавнонабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапВсеукраїнськихолімпіадзукраїнськоїмовиталітератури.    ...

  04/11/2020г. - 08:57:35

Пробне – ЗНО: графік проведення

категория: Новини відділу освіти

Участьупробномутестуваннінадастьзмогуознайомитисяізпроцедуроюпроведеннязовнішньогонезалежногооцінювання,зструктуроютазмістомтестовихзошитів. Реєстраціядля ...


↑ наверх