Прапор України

 
Вернуться в Новини відділу освіти Сватове

Вернуться к разделу "Новости Сватово"

9 листопада розпочато ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

категория: Новини відділу освіти, добавил: Відділ Освіти
12/11/2019г. - 13:13:43

9 листопада розпочато ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Новини відділу освіти Сватове
Саме в День української писемності та мови відбувся районний етап олімпіади з української мови і літератури. Проведено ІІ етап олімпіад з географії та англійської мови. Традиційно вітаємо переможців та вчителів, які їх підготували! 
        Українська мова і література 
        7 клас 
        І місце – Шевченко Анастасія (Сватівська ЗОШ І –ІІІ ст. №8, вчитель Горобець О.П.) 
        ІІ місце - Деркач Єгор (Куземівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Калашник Л.М.) 
        ІІІ місце - Твердохліб Вікторія ( НВК «Преображеньска ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», вчитель Наугольна Г.О.) 
        8 клас 
        І місце – Лобзіна Валерія (НВК «Сватівська ЗОШІ ст. – гімназія», вчитель Колеснікова Г.В.) 
        ІІ місце - Вербецька Вікторія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Білоцерківська Н.О.) 
        ІІІ місце – Борзило Богдан (Гончарівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Приходько Т.М.) 
        ІІІ місце - Фіняк Каріна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 , вчитель Горобець О.П.) 
        9 клас 
        І місце – Ульянченко Тетяна (НВК «Оборотнівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», вчитель Сіліщева Ю.А.) 
        ІІ місце – Якуба Ілона (Містківська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель Вітченко Л.А.) 
        ІІІ місце – Фрайкова Богдана (НВК «Стельмахівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ», вчитель Радченко Г.М.) 
        ІІІ місце – Черкасова Влада (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Пєскова І.В.) 
        10 клас 
        І місце – Лісакова Крістіна (Куземівська ЗОШ І-ІІІ ст, вчитель Лонська Д.І.) 
        ІІ місце – Івченко Ярослав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Черномаз Н.П.) 
        ІІІ місце – Риженкова Даря (НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія», вчитель Деркач О.А.) 
        11 клас 
        І місце - Почтарьова Юлія (НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія», вчитель Стешенко Н.М.) 
        ІІ місце - Шевцова Даря (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Горобець О.П.) 
        ІІІ місце – Ковальова Вікторія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Дьомінова Н.В.) 
        Географія 
        8 клас 
        І місце - Карзанова Анастасія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Медяник Ю.В.) 
        ІІ місце - Ачкасова Єлизавета (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Лебединець С.М.) 
        ІІ місце - Султан Марія (Мілуватська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Савіна Л.М.) 
        9 клас 
        І місце – Лабунський Максим (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Лебединець С.М.) 
        ІІ місце - Ткаченко Вадим (НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія, вчитель Стадніков О.П.) 
        ІІІ місце - Черкасова Даріна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Лях Н.А.) 
        10 клас 
        І місце - Смалько Ярослав (НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія, вчитель Стадніков О.П.) 
        ІІ місце - Бачеріков Олександр(Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Лебединець С.М.) 
        ІІІ місце – Івахненко Яна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6, вчитель Медяник Ю. В.) 
        11 клас 
        І місце – Діброва Тамара (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Лебединець С.М.) 
        ІІ місце - Хольматов Нікіта (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Лях Н.А.) 
        ІІІ міс це – Малінський Олександр (Мілуватська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Савіна Л.М.) 
        Англійська мова 
        8 клас 
        І місце - Ачкасова Єлизавета (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Северіна О.А.) 
        ІІ місце - Маликова Анастасія (Нижньодуванський ЗЗСО, вчитель Вяла В.І.) 
        ІІІ місце – Кармаз Антон (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Пономарьова Н.Д.) 
        ІІІ місце – Кисельова Єлизавета (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Дудка М.Г.) 
        9 клас 
        І місце – Коваленко Владислав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Пономарьова Н.Д.) 
        ІІ місце – Діброва Марія ( Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Галінська А.С.) 
        ІІІ місце - Мумрій Софія ( НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія», вчитель Розумний Д.А.) 
        10 клас 
        І місце – Івченко Ярослав (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Пономарьова Н.Д.) 
        ІІ місце - Івахненко Яна (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель Дудка М.Г.) 
        ІІІ місце - Смалько Ярослав (НВК «Сватівська ЗОШ І ст. – гімназія», вчитель Малафєєва С.А.) 
        11 клас 
        І місце – Кубрак Валерія (Нижньодуванський ЗЗСО, вчитель Вяла В.І.) 
        ІІ місце – Панченко Софія (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Пономарьова Н.Д.) 
        ІІІ місце – Асланова Ельміра (Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Северіна О.А.)



Порекомендовать эту статью своим друзьям:
Рейтинг новости: 5.00   Проголосовало: 1   Просмотров: 1016   Оцените новость: 1 2 3 4 5

9 листопада розпочато ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад фото:



Подняться вверх | Вернуться в Новини відділу освіти

 
  30/11/2020г. - 13:43:51

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.

категория: Новини відділу освіти

Відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, олімпіад з математики та хімії.. Новини відділу освіти Сватове НацьомутижнінабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапМіжнародногоконкурсузукраїнськоїмовиімені ...

  23/11/2020г. - 15:42:53

Вітаємо переможців олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Вітаємо переможців олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавнонабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапВсеукраїнськихолімпіадзістрії,фізикитатрудовогонавчання ...

  23/11/2020г. - 13:56:35

Корисне для вчителів фізичної культури

категория: Новини відділу освіти

ДлявикористанняуроботірекомендуємозвернутиувагунасторінкуГромадськоїорганізації«СпортивнаспілкашколярівтастудентівЛуганщини»усоціальніймережі ...

  16/11/2020г. - 11:19:40

Переможці олімпіад

категория: Новини відділу освіти

Переможці олімпіад. Новини відділу освіти СватовеНещодавнонабазіСватівськоїЗОШІ-ІІІст.№8відбувсяІІетапВсеукраїнськихолімпіадзукраїнськоїмовиталітератури.    ...

  04/11/2020г. - 08:57:35

Пробне – ЗНО: графік проведення

категория: Новини відділу освіти

Участьупробномутестуваннінадастьзмогуознайомитисяізпроцедуроюпроведеннязовнішньогонезалежногооцінювання,зструктуроютазмістомтестовихзошитів. Реєстраціядля ...


↑ наверх