Стадіон «Нива» СватовеСватівська міська рада запрошує спортивні товариства, футбольні команди провести спортивно-тренувальні збори в спортивно-оздоровчому центрі, створеному на базі Сватівського Центру культури та дозвілля (Колишній стадіон «Нива»).

В приміщеннях стадіону створено умови для проживання спортсменів, окремі кімнати для відпочинку обладнані телевізорами, безкоштовним Інтернетом, роздягальні, душові кабінки, туалети, є умови для прання та сушки спортивної форми.

Для організації тренування маються зали обладнані спортивними тренажерами.

Стадіон розташований на віддаленому від промислової зони місці.

Телефон для довідок: (06471) 3-26-07

22 лютого 2015 року у приміщенні центру культури та дозвілля (колишній стадіон «Нива») пройшов І-й етап турніру з настільного тенісу на приз міського голови серед усіх верств населення. Започаткований він був минулого року і тоді проходив у два етапи. Цього року турнір розподілено на 4 етапи, які будуть проходити щоквартального. Фінал змагань відбудеться у кінці року серед переможців усіх чотирьох етапів. У першому етапі турніру взяли участь 20 сватівчан. За результатами ігор переможцями І-го етапу турніру з настільного тенісу на приз міського голови стали Сергій Гайдидей (ІІІ місце), Володимир Шабельник (ІІ місце) та Микола Черкашенінов (І місце). Наприкінці турніру призери були нагороджені дипломами та медалями. Наразі на любителів настільного тенісу 28 березня 2015 року чекає ІІ-й етап турніру.

етап турніру з настільного тенісуетап турніру з настільного тенісуетап турніру з настільного тенісуетап турніру з настільного тенісуетап турніру з настільного тенісу

7 лютого 2015 року в спортивній залі Центру культури та дозвілля (колишній стадіон «Нива») відбулися традиційні змагання з силових видів спорту, присвячені 72-й річниці визволення міста Сватове та Сватівського району від німецько-фашистських загарбників, пам'яті генерала-майора Герасимова Віктора Олександровича, командира 267-ї стрілецької дивізії, Почесного громадянина міста Сватове. У заході взяли участь п'ять команд міських загальноосвітніх шкіл: ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №6, ЗОШ №8 та гімназії. Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять про загиблих воїнів 267-ї стрілецької дивізії, воїнів-визволителів, які у далекому 1943-му році поклали свої життя, захищаючи наше рідне місто. Змагання проходили з таких спортивних дисциплін — підтягування на перекладині, жим штанги лежачи, стрибки на скакалці, вправи на прес, вправи на брусах, армреслінг, перетягування канату.

Цього року змагання проводилися у відновленому приміщені для силових видів спорту Центру культури та дозвілля. За результатами змагань у підтягуванні на перекладині І місце вибороли спортсмени ЗОШ №8, другою стала команда ЗОШ №6, ІІІ місце посіли гімназисти. У змаганнях із жиму штанги лежачи І місце зайняла команда гімназії, другими стали спортсмени із ЗОШ №8, ІІІ місце зайняла команда ЗОШ №2. Першим стали гімназисти у стрибках на скакалці, другий результат показала команда ЗОШ №8, ІІІ місце виборола команда ЗОШ №1. У вправах на прес І місце зайняли юнаки із ЗОШ №8, другою стала команда ЗОШ №2, ІІІ місце посіла команда ЗОШ №6. У вправах на брусах першість вибороли спортсмени із ЗОШ №8, ІІ місце виборола команда ЗОШ №6, а ІІІ — гімназія. У фіналі з армрестлінгу за перемогу боролися команди ЗОШ №8 та гімназії, сильнішими виявилися хлопці із ЗОШ №8, почесне ІІ місце зайняли гімназисти, а ІІІ місце — команда ЗОШ №2. У перетягуванні канату І місце виборола команда хлопців ЗОШ №8, почесне ІІ місце посіли хлопці з гімназії, ІІІ місце виборола команда ЗОШ №2. За результатами змагання загальну перемогу отримала команда ЗОШ №8. На другому місці опинилася команда НВК Гімназія, а третє місце по праву отримала команда ЗОШ №2.

Призерам змагань були вручені почесні грамоти. Вже 3 роки поспіль команда ЗОШ №8 посідає перше місце і тому кубок залишається і цей рік в них.

Призерам змагань були вручені почесні грамотиПеретягування канатуСилові вправи для рукСилові вправиСилові вправиСилові вправи