Сватівський районний відділ освіти Освіта Сватове
РАЙОНО Сватово

Сватове | Головна галереї РайВНО | Сватівський районний відділ освіти

Фотографії переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та мовно – літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка

без сортировки | рейтингу| кол-ву комментариев| дате загрузки| разрешению| размеру в байтах
Фото № 1
Савіна Надія, переможець ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»<br>7 клас<br>Нижньодуванська ЗОШ І-ІІІ ст.<br>вчитель: Смалько Тамара Іванівна
Савіна Надія, переможець ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»
7 клас
Нижньодуванська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель: Смалько Тамара Іванівна
Разрешение: 993 х 1024
Размер: 99.66 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:02
Фото № 2
Кондратьєва Тетяна, переможець з хімії.<br>9 клас<br>Гончарівська ЗОШ <br>вчитель: Ларікова Любов Яківна
Кондратьєва Тетяна, переможець з хімії.
9 клас
Гончарівська ЗОШ
вчитель: Ларікова Любов Яківна
Разрешение: 816 х 1024
Размер: 99.31 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:51
Фото № 3
Шапталова Віра, переможець: 1.Українська мова та література<br>2.Міжнародний мовно - літературний конкурс імені Тараса Шевченка<br>9 клас<br>Нижньодуванська ЗОШ І-ІІІ ст.<br>вчитель: Смалько Тамара Іванівна
Шапталова Віра, переможець: 1.Українська мова та література
2.Міжнародний мовно - літературний конкурс імені Тараса Шевченка
9 клас
Нижньодуванська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель: Смалько Тамара Іванівна
Разрешение: 871 х 1024
Размер: 98.75 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
08:56
Фото № 4
Шапталова Віра, переможець з української мови та літератури.<br>9 клас<br>Нижньодуванська ЗОШ І-ІІІ ст.<br>вчитель: Смалько Тамара Іванівна
Шапталова Віра, переможець з української мови та літератури.
9 клас
Нижньодуванська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель: Смалько Тамара Іванівна
Разрешение: 871 х 1024
Размер: 98.75 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
10:18
Фото № 5
Репа Тетяна, переможець ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»<br>6 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8<br>вчитель: Черномаз Наталія Петрівна
Репа Тетяна, переможець ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»
6 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8
вчитель: Черномаз Наталія Петрівна
Разрешение: 768 х 937
Размер: 96.35 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:04
Фото № 6
Северін Дмитро, переможець з технічної праці.<br>10 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8<br>вчитель: Рубан Віталій Романович
Северін Дмитро, переможець з технічної праці.
10 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
вчитель: Рубан Віталій Романович
Разрешение: 690 х 974
Размер: 95.57 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
10:44
Фото № 7
Асланова Гульнара, переможниця ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»<br>11 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2<br>вчитель Устимович Олена Іванівна
Асланова Гульнара, переможниця ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»
11 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
вчитель Устимович Олена Іванівна
Разрешение: 717 х 1024
Размер: 94.81 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
08:08
Фото № 8
Демещик Євген, переможець з історії.<br>10 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6<br>вчитель: Фесенко Наталія Юріївна
Демещик Євген, переможець з історії.
10 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
вчитель: Фесенко Наталія Юріївна
Разрешение: 966 х 842
Размер: 94.12 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
10:04
Фото № 9
Бєлік Артем, переможець з інформатики.<br>11 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6<br>вчитель: Загоруй Сергій Олександрович
Бєлік Артем, переможець з інформатики.
11 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
вчитель: Загоруй Сергій Олександрович
Разрешение: 693 х 1024
Размер: 93.9 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:33
Фото № 10
Батраков Кирило, переможець з англійської мови.<br>10 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8<br>вчитель: Пономарьова Наталія Дмитрівна
Батраков Кирило, переможець з англійської мови.
10 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
вчитель: Пономарьова Наталія Дмитрівна
Разрешение: 589 х 752
Размер: 93.22 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
10:24
Фото № 11
Асланова Ельвіра, переможець з української мови та літератури.<br>10 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2<br>вчитель: Балюк Лариса Віталіївна
Асланова Ельвіра, переможець з української мови та літератури.
10 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
вчитель: Балюк Лариса Віталіївна
Разрешение: 768 х 1024
Размер: 92.5 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
10:17
Фото № 12
Матушко Богдана, переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка<br>8 клас<br>НВК «Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія»<br>вчитель Кадігроб Олена Костянтинівна
Матушко Богдана, переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка
8 клас
НВК «Сватівська ЗОШ І ст. - гімназія»
вчитель Кадігроб Олена Костянтинівна
Разрешение: 614 х 817
Размер: 88.52 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
08:59
Фото № 13
Зінченко Катерина, переможець з російської мови та літератури.<br>10 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8<br>вчитель: Журба Тетяна Олексіївна
Зінченко Катерина, переможець з російської мови та літератури.
10 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8
вчитель: Журба Тетяна Олексіївна
Разрешение: 750 х 923
Размер: 87.77 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
10:48
Фото № 14
Зеленська Ганна, переможець з астрономії.<br>10 клас<br>Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8<br>вчитель: Лаврушко Володимир Миколайович
Зеленська Ганна, переможець з астрономії.
10 клас
Сватівська ЗОШ І-ІІІ ст. №8
вчитель: Лаврушко Володимир Миколайович
Разрешение: 656 х 1024
Размер: 87.49 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:23
Фото № 15
Харківська Євгенія, переможець: 1.Біологія<br>2.Основи правознавства.<br>9 клас<br>Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.<br>вчитель: Костриця Олена Олександрівна
Харківська Євгенія, переможець: 1.Біологія
2.Основи правознавства.
9 клас
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель: Костриця Олена Олександрівна
Разрешение: 806 х 1024
Размер: 83.65 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:31
Фото № 16
Харківська Євгенія, переможець з біології.<br>9 клас<br>Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.<br>вчитель: Кірічок Наталія Павлівна
Харківська Євгенія, переможець з біології.
9 клас
Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
вчитель: Кірічок Наталія Павлівна
Разрешение: 806 х 1024
Размер: 83.65 Кб.
Комментарии [ + ]
Оценка [+]
Відділ освіти02.01.12
09:58
Страницы:  1  2  3  4  5  

Всего фото: 67

 

 Статистика сайта
© Сватівський районний відділ освіти, 2007 - 2023. Розробка, дизайн, супроводження - "Суспільно-інформаційний портал міста Сватове"
Усі права захищено. При будь-якому копіюванні матеріалів з сайту, активне гіперпосилання на джерело (http://www.svatovo.ws/rayono/) є обов'язковим!

Powered by WR-Gallery © Доработка: Sahan©