![День працівників сільського господарства. Новини Мілуватської школи](//svatovo.ws/pic/news/m_15_20214108f638d874.jpg)
Шановні аграрії!
Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!
Завдяки Вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.
Міцного здоровя вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків!
Нехай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!
Редколегія