СВАТОВО



Сватово - общественно-информационный портал города

Международная Ассоциация сайтов городов

 

вернуться на главную страницу сайта

Фото сцены на улицеМалый гербОфіційна сторінка відділу культури міста Сватове



Переможці мистецьких конкурсів 2007-2008 років

Слобожанський спас

Робота відділу

Сватове - серце фестивалю


Сторінками „Медово - яблучного" фестивалю

Зіркові гості Слобожанського Спасу

Більше, аніж просто фестиваль

Володарі Гран - Прі фестивалів




Статьи

Форум

Новости

Объявления

Фото Сватово

Здоровье

повернутися наголовну сторінку відділу

Переможці мистецьких конкурсів 2007-2008 років

 

        І місце

      ХІ Обласний відкритий фестиваль дитячої творчості „Палітра – 2007” м.Ровеньки

 Учениця 4 класу образотворчого мистецтва Соколко Ганна (викладач Соколко Лідія Василівна)

 

 І місце

      Відкриті Всеукраїнські рейтингові й класифікаційні змагання „Кубок Луганська”

( категорія діти 5-7 год)

 Ястремський Олександр та Сергієнко Єлизавета (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 І місце

      Відкриті класифікаційні змагання по спортивним бальним танцям „Весна 2008”

 

 (категорія діти 5-7 год)

 Ястремський Олександр та Сегргієнко Єлизавета (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 (категорія „Ювенали”1)

 Атибердаєв Іслам та Пономарьова Олександра (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 І місце

      ІV Всеукраїнський конкурс дитячого читання „Найкращий читач України – 2008”

 Батраков Кирил СШ№8

 

 І місце

      Обласний конкурс джазових ансамблів і солістів (на базі Луганського коледжу культури і мистецтв )

 - Гапочка Олексій, 2 клас духовий інструментів (викладач Шубін Геннадій Євгенійович, концертмейстер Олена Леонідівна);

 

 І місце

      Всеукраїнський конкурс патріотичної пісні „Воронцева слобода” смт Білокуракіне

 Олена Громозда ( викладач Тетяна Федоровська)

 

 Всього: місць - 6 кількість учнів - 10 викладачів - (3)

 

 ІІ місце

      Обласний огляд – конкурс індивідуальної майстерності учнів шкіл естетичного виховання

 - Гапочка Олексій, 2 клас духовий інструментів (викладач Шубін Геннадій Євгенійович, концертмейстер Олена Леонідівна);

 - Антюхіна Ірина, 8 клас баяна, Леоненко Наталія Вікторівна;

 - Лутишко Юрій, 6 клас духових інструментів (туба) (викладач Шубін Геннадій Євгенович, концертмейстер Пономарьова Олена Леонідівна);

 

 ІІ місце

      Відкриті обласні класифікаційні змагання „Кубок Лідера 2008”

 

 (категорія 8-9 год)

 Атибердаєв Іслам та Пономарьова Олександра (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 ІІ місце

      Відкриті класифікаційні змагання по спортивним бальних танцях „Весна 2008”

 

 (категорія 12-15 років)

 Розумний Євген та Чумак Софія (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 ІІ місце

      ІV Всеукраїнський конкурс дитячого читання „Найкращий читач України – 2008”

 Прехно Артур СШ№8 Якимович Максим (гімназія)

 

 ІІ місце

      Класифікаційні змагання „Усмішка дитинства”

Якимович Максим та Ястремська Дарина (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 ІІ місце

      Обласний конкурс джазових ансамблів і солістів (на базі Луганського коледжу культури і мистецтв )

 

 Почтарьов Сергій (викладач Шубін Геннадій Євгенович, концертмейстер Пономарьова Олена Леонідівна)

 

 Всього: місць - 6 кількість учнів - 12 викладачів - 9

 

 ІІІ місце

      Класифікаційні змагання. Першенство і Чемпіонат Луганської області по спортивних танцях

 (категорія 5-7 років)

 Ястремський Олександр та Сегргієнко Єлизавета (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 (категорія 12-15 років)

 Розумний Євген та Чумак Софія (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 ІІІ місце

      Відкриті обласні класифікаційні змагання по спортивних танцях „Маленькі зірочки”

 

 (категорія 5-7 років)

 Ястремський Олександр та Сегргієнко Єлизавета (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 ІІІ місце

      Відкриті обласні класифікаційні змагання „Кубок Лідера 2008”

 (категорія 12-15 років)

 Розумний Євген та Чумак Софія (викладач Олійник Роман Леонідович)

 

 ІІІ місце

      ІV Всеукраїнський конкурс дитячого читання „Найкращий читач України – 2008”

 Карзанов Володимир (ЗОШ №1)

 

 ІІІ місце

      Обласний огляд – конкурс індивідуальної майстерності учнів шкіл естетичного виховання

 Почтарьов Сергій (викладач Шубін Геннадій Євгенович, концертмейстер Пономарьова Олена Леонідівна)

 

 Всього: місць - 7 кількість учнів - 10 викладачів – 8

Переможці IV Міжнародного фестивалю "Слобожанський Спас"

повернутися наголовну сторінку відділу

обсудить на форуме              перейти на страницу "статьи"           Новости              Объявления





 

вернуться на главную страницу сайта

  Статистика сайта
Авторское право © 2007 - 2023 svatovo.ws - Все права защищены, Копирование материалов разрешено только с видимой ссылкой на источник: http://svatovo.ws