Мілуватка

Мілуватська школа

Сватове


Мілуватська загальноосвітня школа

Розділи сайту


Національна дитяча «гаряча лінія»
Національна гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
Національна дитяча гаряча лінія


Перемоги Мілуватської школи


Перемоги Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ст.. у конкурсах виховного напрямку за 2016-2017 н. р.

Всеукраїнський фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

ІІ місце - сімя Байбари: Юрій Олексійович – учитель Мілуватської ЗОШ І-ІІІ ст., Марина Федорівна – практичний психолог нашої школи, їх син Олексій - перейшов до 5 класу.

Регіональний творчий конкурс серед учнівської та студентської молоді імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини». Номінація «Проза»

1. Бондарчук Єлизавета (10 кл.) – ІІІ місце

2. Величко Любов (10 кл.) – ІІІ місце

Обласний конкурс учнівської творчості «Чому я поважаю професію військового»

Чорна Дар'я (7 кл.) – ІІІ місце

Районний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Квітуча Луганщина»

1. Родинна робота сім’ї Чернухи (3, 9 кл.)

2. Дикарєв Сергій (2 кл.)

3. Байбара Олексій 4

4. Колективна робота учнів 1-го класу

5. Хухрянська Тетяна (7 кл.)

6. Кармазін Інна (8 кл.)

7. Колективна робота учнів 10 класу

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Від Різдва до Різдва»

1. Кукочка Євгенія (2 кл.)

2. Колективна робота учнів –го класу

3. Байбара Олексій (4 кл.)

4. Колективна робота учнів 4-го класу

5. Родинна робота сім’ї Чернухи (3, 9 кл.)

6. Родинна робота сім’ї Шепеля (3,5,9 кл.)

7. Хухрянська Тетяна (7 кл.)

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»

1. Родинна робота сім’ї Чернухи (3,9кл.)

2. Колективна робота учнів 1-го класу

3. Родинна робота сім’ї Шепеля (3,5,9 кл.)

4. Султан Марія (5 кл.)

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Дитячі улюбленці»

1. Колективна робота (6 кл.)

2. Рубан Євгеній (4 кл.)

3. Федій Оксана (1 кл.)

4. Кармазин Артем (1 кл.)

5. Родинна робота сім’ї Шепеля (3, 5, 9 кл.)

6. Дячук Юрій (2 кл.)

Районний конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Друге життя речей»

1. Рубан Євгеній (4 кл.)

2. Бугайова Катерина (4 кл.)

3. Островерха Анастасія (6 кл.)

4. Длінний Денис (7 кл.)

5. Величко Любов (10 кл.)

Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Рій «Отамани»:

1. Білоус Михайло

2. Фень Владислав

3. Бондарчук Єлизавета

4. Шепеля Анастасі,

5. Чернуха Владислав

6. Коротенко Богдан

7. Гнилицький Костянтин

8. Островерхій Михайло

Обласний історико-літературний конкурс «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься – Батьківщина

1. Бондарчук Єлизавета (10 кл.) - ІІІ місце

2. Величко Любов (10 кл.) - ІІІ місце

3. Дац Альона (10 кл.) - ІІІ місце

4. Мохницька Анна (10 кл.) - ІІІ місце

ІХ районний Свистунівський фестиваль поезії Тараса

Шевченка Шепеля Анастасія - ІІІ місце


 

Перемоги в районній виставці «Україно, ти в серці єдина»

Номінація «Квітуча Луганщина»:

1. Родинна робота: Шепеля Софія – 2 кл., Шепеля Марина – 4 кл.,Шепеля Анастасія – 8 кл.

2. Султан Марія – 4 кл.

3. Колективна робота – 8 кл.

 

Номінація «Моя Україна»:

1. Коханов Марк – 2 кл.

 

Номінація «Природа і творчість»:

1. Байбара Олексій – 3 кл.

2. Островерха Анастасія – 5 кл.

3. Стєпанов Ярослав – 9 кл.

 

Номінація «Чудовий світ орігамі»:

1. Байбара Олексій – 3 кл.

2. Островерха Анастасія – 5 кл.

 

Перемоги у районній виставці «Зимова фантазія»

1. Дикарєв Сергій – 1 кл.

2. Коханов Марк – 2 кл.

3. Султан Марія – 4 кл.

4. Островерха Анастасія – 5 кл.

5. Островерхов Дмитро – 9 кл.

6. Колективна робота – 8 кл.

 

В огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах Луганської області, Мілуватська ЗОШ I-III ст. зайняла II місце у номінації «сільські школи»

 

II місце у номінації «сільські школи»

 


 

Перемоги в обласних та районних конкурсах 2012 - 2013 .р.

 

Перемога в районній виставці «Чудовий світ орігамі»:

1. Шепеля А. 5 клас

2. Учні 4 класу

3. Островерхий Дмитро 6 клас

4. Колектив 10 класу

 


 

Перемога в обласній виставці «Чудовий світ орігамі»:

1. Шепеля А. І місце

2. Островерхий Дмитро ІІІ місце/p>

 


 

Перемога в районній виставці «Природа і фантазія»:

11. Хухрянська Т. 3 клас

2. Гречко О. 10 клас/p>

3. Кузнєцова О. 10 клас

4. Бондар А. 10 клас

 


 

Перемога в районному конкурсі «Замість ялинки - букет»:

1. Гурток «Чарівний клубок»

2. Колектив 10 класу

3. Колектив 9 класу

4. Білоус М. 5 клас

5. Колектив 6 класу

6. Коваленко О. 3 клас

 


 

Перемога в районній спартакіаді школярів «Шаховий турнір»:

1. Команда Мілуватської ЗОШ І місце

2. Шевцова Р. 9 клас І місце

3. Кременчук В. 10 клас І місце

4. Либа В. ІІ місце

5. Ганько Д. ІІІ місце

6. Гнилицька С. ІІІ місце

 


 

Перемога в районному турі Кремінської районної адміністрації «Різдв'яний турнір з міні-футболу»:

Команда Мілуватської ЗОШ ІІ місце

 


 

Перемога в районному конкурсі «Дитячі улюбленці»:

1. Гетьман Л. 1 клас

2. Гнилицька Є. 4 клас

3. Колектив 4 класу

4. Зеленська Ю. 8 клас

5. Шепеля А. 5 клас

6. Гнилицька С. 9 клас

7. Шевцова Р. 9 клас

 


 

 


Наші фото

 


Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи

Фото Мілуватської школи





Мілуватська школа

Сватове


  Статистика сайта

© Мілуватська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2012 - 2018 Розробка, дизайн, супроводження - "Суспільно-інформаційний портал міста Сватове" Усі права захищено.
При будь-якому копіюванні матеріалів з сайту, активне гіперпосилання на джерело (
http://svatovo.ws/miluvatka/) є обов'язковим!